top of page
Search

Láska nás spojila. Pripojte sa k nám aj vy.

Vraví sa, že by sme nemali mávať očakávania. Od ľudí, od života…  

Posledné dni nás mnohých tomu učia viac než dosť. A možno práve to je dôvod, prečo sa spojli ľudia, ktorí to cítia podobne, a ktorí predsa len jedno očakávanie majú. Aspoň na chvíľu priniesť priamo do našich domácností kúsok toho, čo so svojimi priaznivcami zažívajú na skutočných koncertoch. 

Séria live stream koncertov Láska spája je online "koncertnou šnúrou” umelcov, ktorí sa rozhodli v rámci súčasnej situácie spraviť to, čo je v ich silách, aby ostali v spojení so svojmi fanúšikmi. 


Projekt otvorí 14.4. svojim koncertom Juraj Hnilica.  "Okolnosti chceli aby sme sa stretli takto. Keďže naši fanúšikovia, nemôžu ísť za nami, rozhodli sme sa my ísť za nimi. Chceme priniesť týmto spôsobom kultúru a našu radosť z hudby do Vašich obývačiek,” hovorí Juraj. My sme veľmi radi, že sme súčasťou tohto projektu. Tentokrát v prázdnej sále,  s rúškami a v bezpečnej vzdialenosti. Napriek tomu, sa cítime byť si navzájom obzvlášt blízko. Vidíme sa! Online live stream koncerty možete sledovať na tomto linku www.facebook.com/laskaspaja Séria doteraz dohodnutých live stream koncertov  14.4. Juraj Hnilica - koncert 15.4. Martin Harich - koncert 16.4. Pavel ,,Hirax" Baričák - motivačná prednáška 17.4. Braňo Mojsej - koncert 19.4. Peter Juhás - koncert 27.4. Barbora Švidraňová - koncert 30.4. Drozďo & Demex - koncert 3.5. Darkness Positive - koncert


Zopár záberov z generálky


256 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page