top of page
Search

Láska spojila 330.000+ views

Áno, chceme sa pochváliť :) Séria marcových a aprílových online prenosov pod názvom Láska spája, na ktorej sme sa podieľali, zasiahla viac ako 330 tisíc divákov. Tešíme sa z tohto čísla, hoci cieľom tohto projektu “čísla” zrovna neboli…

Spojenie viacerých kreatívnych a aktívnych ľudí, ktorých okrem iných záľub spája najmä láska k muzike, kultúre a k tvoreniu ako takému, si stanovili jednoznačný cieľ - podporiť pozitívne naladenie ľudí a šírenie kultúry aj napriek dočasnej izolácii.


Technická realizácia projektu bola pre ((e)) EVENT TECH PARTNER .EU veľmi príjemnou spoluprácou s ďalšími profesionálmi - SPK audio a HAMOrecords.

Spolu sa nám podarilo zabezpečiť vysokú úroveň produkcie a živého prenosu. Záznamy zo všetkých koncertov sú stále dostupné na našom FB a YouTube kanály.

Iniciátorom a “ťahúňom” celého projektu bol spevák Juraj Hnilica.  Kto Ďuriho pozná vie, že jeho úprimnosť, pokora a dôvera ľuďom bola tým, čo výrazne ovplyvnilo atmosféru celého projektu, a že názov “Láska spája” nebol len dobre znejúcou frázou... Sme naozaj vďační, že sme boli jeho súčasťou. V dňoch, počas ktorých sme sa nevyhli pochybnostiam o tom čo nás čaká ďalej, nám pripomínali, čo je to najvzácnejšie na našej práci. Podieľame sa na tom, aby ľudia hoci len na chvíľu boli tu a teraz. Aby cítili, vnímali, dýchali, snívali… Ďakujeme, že môžeme.

106 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page