top of page
Search

Plesová sezóna aj s ťahákom

Plesová sezóna je aj pre nás výnimočnou súčasťou nášho pracovného roka. 


Aj pri týchto príležitostiach, je nevyhnutná komunikácia a koordinácia všetkých, ktorí sa na organizácii tohto podujatia podieľajú. 


Eventové agentúry, (ktoré zvyčajne zabezpečujú výber priestoru, catering, program a pod.) prípadne iný organizátor, nás podrobne informuje o požiadavkách klienta. Výraznejšia výzdoba priestorov si výžaduje vyššiu citlivosť pri vhodnom spôsobe inštalácie techniky a zvolení správneho osvetlenia a podsvietenia priestoru. 


Bolo nám cťou technicky zabezpečiť perfektne a profesionálne zorganizované plesy v reprezentačných priestoroch hotelov, samostatných eventových priestoroch či kultúrnych sálach. 


Zaujímavými bývajú tematicky ladené plesy (napr. swingový ples), kde dress code radi dodržíme aj my :)Ak máte záujem o bližšie informácie týkajúce sa technického zabezpečenia Vášho plesu, radi Vám ich poskytneme. Neváhajte nás kontaktovať. P.S. Ste pripravení správne vyhodnotiť oznam týkajuci sa požadovaného oblečenia na Vašej pozvánke?

Pre istotu máme pre Vás malý ťahák. 


white tie - vyžaduje najformálnejšie a najluxusnejšie plesové šaty (dlhé róby, vlasy vyčesané nahor, lodičky s uzavretou špičkou a pätou, muž vo fraku s bielou košeľou a bielym motýlikom) 


black tie - vyžaduje menej pompézne dlhé plesové šaty, stále su najvhodnejšie uzavreté lodičky a vyčesaný spoločenský účes. Strih šiat môže byť užší a farby či vzory výraznejši. Páni musia mať smoking, nie frak, oblek je však nedostatočný. K bielej košeli majú tentokrát čiernu kravatu alebo motýlika. 


creative black - umožňuje odhaliť nohy, doprať si asymetrické dĺžky šiat, či módne výstrelky, otvorené topánky. Pre pánov ostáva povinný smoking, už nemusia mať motýlika ani kravatu a košeľu môžu vymeniť za tmavú. 


formal/coctail - chvíľa pre krátke plesové šaty, luxusnejšie koktejlky, účes už nemusí byť vyčesaný dohora. Pánom postačí oblek s kravatou. 

202 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page