top of page
Search

Náš príbeh

Vitajte na stránke ((e)) EVENT TECH PARTNER .EU

Naša spoločnosť vznikla spojením našej vášne pre podnikanie, umenie a spoločenské udalosti. Prinášame svieži a pokrokový prístup v rámci eventového priemyslu.

Naši odborníci majú všetky technické znalosti a skúsenosti na to aby zabezpečili hladký priebeh vašej udalosti. Reagujú okamžite, aby publikum aj účinkujúci mali čo najlepší zážitok.

Vďaka skúsenostiam s technickým zabezpečením podujatí a eventov rôznych veľkostí a typov po celom Slovensku a v zahraničí má náš tím povesť profesionálov s maximálnym nasadením schopných improvizácie pri nečakaných zmenách.


Zakladateľ a CEO spoločnosti Mgr. Dušan Maršala vyrastal medzi káblami. Prvé skúsenosti získal pri práci so svojim otcom, ktorý sa roky podieľal na zabezpečovaní niekoľkých kultúrno-spoločenských podujatí v regióne.

Po dlhodobom pobyte v USA a štúdiu odboru Mediamatika na Žilinskej univerzite v Žiline

sa už s vlastným tímom rozhodol v roku 2010 prijať výzvu v podobe zaujímaveho projektu technického zabezpečenia eventov a pevnej inštalácie zvukovej a svetelenej techniky v klubových priestoroch.

Založenie spoločnosti ((e)) emottion s.r.o. a následne spoločnosti ((e)) s.r.o. v roku 2012 bolo tak prirodzeným pokračovaním jeho pracovných aktivít. Obe firmy získali klientské zázemie u eventových agentúr, samospráv, organizátorov podujatí a partnerov, ktorí potrebovali externého dodávateľa pre časť služieb technického zabezpečenia. Stali sa stálym partnerom korporátnych eventov, outdoor podujatí, festivalov, plesov, koncertov, konferencií, kongresov, osláv dní mesta, gospelových podujati, folklórnych podujatí a mnohých ďalších.

V roku 2018 spoločnosti ((e)) emottion, s.r.o. a ((e)) s.r.o. predstavili na najväčšom slovenskom eventovom veľtrhu Event Expo spoločný rebranding na ((e)) EVENT TECH PARTNER .EU.


V súčasnosti hlavný team ((e)) EVENT TECH PARTNER .EU tvorí:
369 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page